CANVAS S.C. tel. (81) 751 71 93 e-mail: canvas@canvas.com.pl
ul. Piasecka 158 21-040 Świdnik woj. lubelskie
NIP: 7130003733

Naprawa plandek

Podstawową funkcją plandeki jest oczywiście ochrona zawartości przed potencjalnie szkodliwymi czynnikami. Długotrwała ekspozycja na niesprzyjające warunki atmosferyczne, niewłaściwe użytkowanie czy przypadkowe uderzenia mogą prowadzić do powstawania rozdarć, przez które okrycie nie spełnia już swojego zadania wydajnie. Zbyt duże naprężenia mogą spowodować, że uszkodzeniu ulegają również otwory służące do mocowania. W wielu tego typu sytuacjach może okazać się, że rozwiązaniem o wiele korzystniejszym niż zakup nowej płachty będzie oddanie do naprawy tej dziurawej, w czym z chęcią pomoże Państwu nasza firma z okolic Lublina.

Jako doświadczony producent plandek zajmujemy się również ich kompleksową renowacją, zarówno w przypadku niewielkich interwencji jak i remontów wymagających większego nakładu pracy. Niezależnie od materiału, z którego wykonana została płachta oraz przyczyny powstałego uszczerbku dołożymy wszelkich starań, aby usunąć uszkodzenia i przywrócić okrycie do dawnej świetności. Z pomocą nowoczesnego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie nie tylko sprawnie załatać dziury, ale również odświeżyć umieszczony na plandece nadruk, a także wzmocnić jej strukturę za pomocą mocnych i precyzyjnych zgrzewów.

Naprawiamy plandeki każdego typu – samochodowe, na przyczepki, łodzie i motorówki, a także altany i namioty. Sam proces nie ma żadnego wpływu na jakość okrycia – poddana renowacji płachta nie tylko prezentuje się dużo estetyczniej, ale również może na powrót wydajnie pełnić swoją funkcję.