CANVAS S.C. tel. (81) 751 71 93 e-mail: canvas@canvas.com.pl
ul. Piasecka 158 21-040 Świdnik woj. lubelskie
NIP: 7130003733

Plandeki na altany

Posiadacze ogrodów oraz działek chętnie stawiają na swoich posesjach altany – te proste konstrukcje umożliwiają korzystanie z różnych form relaksu na świeżym powietrzu nawet przy mniej sprzyjającej pogodzie. Zadaszenie osłania przed deszczem, zdarza się jednak, że przy mocniejszym wietrze woda i tak dostaje się do środka. Sprawdzonym sposobem, aby temu zapobiec, będą oferowane przez naszą firmę spod Lublina wytrzymałe plandeki na altany.

Dzięki wygodnemu i solidnemu systemowi mocowania bez wysiłku można wzbogacić konstrukcję o ściany z nieprzepuszczalnego materiału, które skutecznie osłonią od niesprzyjających warunków pogodowych i zapewnią wewnątrz przytulną i intymną atmosferę. Wymiary stelażu nie są dla nas żadną przeszkodą – wystarczy dobrze zmierzyć altanę, a my stworzymy dla niej idealnie dopasowaną, również pod względem kolorystycznym plandekę. W razie potrzeby ścianki pokrycia będzie można podwinąć lub zdemontować zupełnie, także utrzymanie ich w czystości nie będzie stanowiło problemu. Dajemy państwu również możliwość umieszczenia na płachtach dowolnych nadruków. Z takiego rozwiązania z powodzeniem korzystają restauracje i kawiarnie, które obszary dla gości posiadają również na zewnątrz lokali.

Nasze plandeki na altany stosować można również w celu zabezpieczenia konstrukcji na czas, kiedy nie są one wykorzystywane. Dzięki grubej i nieprzepuszczalnej warstwie będą one doskonale chronione zarówno przed jesiennymi słotami czy śniegiem, ale również dostępem nieupoważnionych osób.