CANVAS S.C. tel. (81) 751 71 93 e-mail: canvas@canvas.com.pl
ul. Piasecka 158 21-040 Świdnik woj. lubelskie
NIP: 7130003733

Plandeki na namioty

Pogoda często potrafi być kapryśna, dlatego zarówno podczas wypoczynku na świeżym powietrzu jak i odbywających się w plenerze imprez wykorzystujemy namioty. O komfort przebywających wewnątrz osób warto zadbać, wzbogacając konstrukcję o plandekę. Dodatkowa nieprzepuszczalna warstwa zabezpieczy przed dostawaniem się do środka deszczu oraz śniegu, a sam namiot nabierze dzięki solidnemu mocowaniu większej stabilności i skuteczniej będzie w stanie opierać się porywistym wiatrom. Pokrycie jest również skuteczną ochroną przed zanieczyszczeniem.

Nasza firma spod Lublina wykonuje plandeki na namioty na zamówienie, o dowolnie wybranych wymiarach oraz kolorze. Dostępne w naszej ofercie wyroby wykonujemy z wysokiej jakości tworzyw o wieloletniej żywotności. Jeżeli chcą Państwo dodatkowo zwiększyć rozpoznawalność swojego stoiska w czasie targów lub wystaw, możemy na pokryciu umieścić również nadruk. Takie rozwiązanie znacznie podnosi atrakcyjność namiotu i pozwala zainteresować potencjalnych klientów. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zadbać o to, by nadrukowane grafiki były szczegółowe, doskonale widoczne i nie traciły kolorów pod wpływem działania czynników atmosferycznych.

Nasze plandeki na namioty są nie tylko trwałe i wytrzymałe, ale również wygodne w użytkowaniu – rozłożenie i umocowanie całej konstrukcji nie jest skomplikowane i można tego dokonać bez większego wysiłku. Równie niekłopotliwe jest składanie i przechowywanie – po złożeniu pokrycie nie zajmuje dużej ilości miejsca.

Realizacje

plandeki 32