CANVAS S.C. tel. (81) 751 71 93 e-mail: canvas@canvas.com.pl
ul. Piasecka 158 21-040 Świdnik woj. lubelskie
NIP: 7130003733

Plandeki na przyczepy

Nie każdy samochód jest na tyle pojemny, aby pomieścić konieczny do przewiezienia ładunek i często w takich sytuacjach trzeba posiłkować się przyczepą. Do zabezpieczenia umieszczonego w niej towaru lub sprzętu najlepiej sprawdzą się produkowane przez nasza firmę z okolic Lublina plandeki. Wytrzymała i nieprzepuszczalna powłoka nie tylko doskonale ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również zamaskuje zawartość przyczepki. Dodatkowym zabezpieczeniem będzie trwały i solidny system mocowania – dzięki niemu okrycie będzie ściśle przylegać do przyczepy i utrudni dostęp do ładunku osobom nieupoważnionym. W razie potrzeby, aby ułatwić załadunek lub rozładunek, płachtę można w całości zdemontować z pojazdu i po zakończeniu zamontować ją z powrotem.

Plandeki na przyczepy są rozwiązaniem nie tylko funkcjonalnym, ale również estetycznym. Możemy nie tylko przygotować ją w dowolnym kolorze, ale również umieścić na niej nadruk, dzięki któremu będzie ona pełniła także rolę mobilnej reklamy. Materiał, z którego tworzymy płachty jest odporny na działanie deszczu i śniegu, a także niekłopotliwy do utrzymania w czystości, dlatego na długo zachowa swój atrakcyjny wygląd.

Nasze plandeki na przyczepy powstają na zamówienie, ściśle według podanych przez klienta wytycznych. Tworzenie ich na określony wymiar lub niestandardowy kształt nie stanowi dla nas problemu. Zachęcamy do zapoznania się z umieszczoną na naszej stronie galerią, w której znajdą Państwo przykłady dokonanych przez naszą firmę realizacji.

Realizacje

29 27 13 12 11a 11 10 07 09 08 14 04a 04 03 05