Naprawa i serwis plandek

Szybki czas realizacji

Oferujemy szybki serwis i naprawę uszkodzonych membran, plandek PCV w namiotach i halach namiotowych, samochodach dostawczych i na naczepach aut ciężarowych. Zgrzewamy plandeki, nagrzewamy łaty z tkanin technicznych uszczelniając powstałe uszkodzenia.

Naprawa plandek

Naprawiamy plandeki każdego typu – samochodowe, na przyczepki, łodzie i motorówki, a także altany i namioty. Sam proces nie ma żadnego wpływu na jakość okrycia – poddana renowacji płachta nie tylko prezentuje się dużo estetyczniej, ale również może na powrót wydajnie pełnić swoją funkcję.

Profesjonalny serwis

Jako doświadczony producent plandek zajmujemy się ich kompleksową renowacją, zarówno w przypadku niewielkich interwencji jak i remontów wymagających większego nakładu pracy. Niezależnie od materiału, z którego wykonana została płachta oraz przyczyny powstałego uszczerbku dołożymy wszelkich starań, aby usunąć uszkodzenia i przywrócić okrycie do dawnej świetności. Z pomocą nowoczesnego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie nie tylko sprawnie załatać dziury, ale również odświeżyć umieszczony na plandece nadruk, a także wzmocnić jej strukturę za pomocą mocnych i precyzyjnych zgrzewów.