Plandeki na hale namiotowe

Reklama na namiotach

Dzięki dużym powierzchniom hale namiotowe stanowią idealną przestrzeń na prezentowanie dowolnego nadruku czy firmowego logo. Mogą wówczas służyć jako mobilna reklama. Nowoczesne metody druku sprawiają, że wszelkie napisy na naszych materiałach plandekowych są doskonale widoczne i czytelne, a co najważniejsze nie blakną i nie wycierają się z biegiem czasu.

Mocne zgrzewy

Nasza Firma ze Świdnika niedaleko Lublina oferuje solidne plandeki na hale namiotowe. Jako producent wykonujemy nasze artykuły w oparciu o indywidualne zamówienia, dzięki czemu dopasowane są do każdego szkieletu konstrukcyjnego. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałych materiałów łączonych metodą zgrzewania o wysokiej częstotliwości, każdy produkt z powodzeniem ochroni przed deszczem, wiatrem i chodem.

Trwałe materiały

W miejscu gdzie potrzebne jest szybkie i krótkotrwałe postawienie konstrukcji chroniącej przed deszczem i wiatrem warto zastosować właśnie hale namiotowe . Są łatwe w montażu i demontażu , co sprawia, że są często wykorzystywane przy okazji festynów , konkursów czy imprez plenerowych.