Banery / tablice

Projektowanie

Nasz doświadczony dział graficzny jest w stanie stworzyć projekt dostosowany do indywidualnych i rynkowych potrzeb. Ważnym elementem rozwoju firmy jest stworzenie własnej marki . Dobre logo przykuwa uwagę i daje rozpoznawalność, dlatego powinno być przemyślane i profesjonalnie zaprojektowane. Podejmiemy się wykonania dla Ciebie znaku graficznego, który będzie reprezentować Twoją firmę i wyróżniać ją na rynku. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu wykonamy pełną identyfikację wizualną Twojej firmy od wizytówek po wydruki wielkiego formatu. Dzięki spójnym materiałom podkreślisz swój profesjonalizm i fachowość.

Banery

Jedną z popularnych i skutecznych form promocji firmy każdej branży są banery reklamowe. Tego typu reklamy wykonujemy w dowolnej wielkości i kolorystyce. Standardową tkaniną banerową jest materiał plandekowy o gram. 510 g/m2, zgrzany i oczkowany po krawędziach co 50 cm. Druk farbami na bazie rozpuszczalnika zapewnia wysoką odporność na czynniki zewnętrzne: promienie UV lub ścieranie. Dodatkowo, w celu wydłużenia trwałości kolorów istnieje możliwość zabezpieczenia wydruków laminatem płynnym.

Tablica

Nasza firma to sprawdzony producent tablic reklamowych z PCV, Plexi i Dibondu. Szyldy znajdują swoje zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz jako forma promocji lub informacji o umiejscowieniu firmy. Duży format i bogata kolorystyka pozwala dotrzeć do większego grona odbiorców. Dzięki zastosowaniu sztywnych materiałów mogą być montowane jednostronnie i dwustronnie w wolnostojącej formie.