CANVAS S.C. tel. (81) 751 71 93 e-mail: canvas@canvas.com.pl
ul. Piasecka 158 21-040 Świdnik woj. lubelskie
NIP: 7130003733

Reklama

Dostarczamy rozwiązania dla osób chcących wypromować swoją firmę. Reklama zewnętrzna na plandekach czy szyldach, a może wydruki wielkoformatowe – nie wiesz, co wybrać? Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju reklam. Wśród nich znajdują się takie rozwiązania jak billboardy, oklejanie pojazdów, litery świetlne, kasetony, plakaty, plandeki samochodowe czy szyldy.

Do realizacji zamówień wykorzystujemy innowacyjne technologie i urządzenia. Są to m.in. plotery UV, Roland i CHALLENGER, które pozwalają na wykonanie wydruków wielkoformatowych o wysokiej rozdzielczości oraz w szerokiej palecie kolorów. Usługi wykonujemy zarówno na foliach samoprzylepnych, papierach, blachach laminowanych, jak i szkle czy meblowych frontach.

Wykonujemy także płachty gospodarcze, zabudowy tarasów, altany ogrodowe, zadaszenia czy też kompensatory do chłodni.

Plandeki

Spełnią nie tylko funkcję ochronną, ale także reklamową. Wykonamy dla Ciebie plandeki do samochodów, łódek, hal namiotowych i nie tylko. Do ich produkcji wykorzystujemy syntetyczne tworzywa odporne na promieniowanie słoneczne, niskie temperatury oraz wodę. Dodatkowo możemy zamieścić na nich materiały reklamowe.

Wydruki wielkoformatowe

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych ploterów CHALLENGER oraz UV jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe. Charakteryzują się one wysoką rozdzielczością oraz szeroką gamą kolorów. Rozwiązanie to wykorzystywane jest przy produkcji materiałów reklamowych na plandekach, szkle, papierze, tworzywach sztucznych i nie tylko.

Produkcja reklam

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. produkcja reklam zewnętrznych oraz wewnętrznych. Podejmujemy się wykonania szyldów, liter blokowych 3D, kasetonów świetlnych, druków na szkle, oklejania samochodów i więcej.

Druk na szkle

Dzięki wykorzystaniu technologii UV jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom profesjonalny druk na szkle. Jest to doskonały sposób na dekorację zarówno w domu, jak i biurze czy obiektach użyteczności publicznej. Usługę wykonujemy zarówno na kuchennych zabudowach, frontach meblowych, płytach PCV, płytach pleksi, panelach w kabinach prysznicowych.