Jesteśmy z wami już 30 lat

CANVAS jest największą i najdłużej działającą firmą produkującą plandeki na terenie wschodniej Polski.

Działalność rozpoczęliśmy w roku 1992. Początkowo wykonywaliśmy plandeki samochodowe i realizowaliśmy indywidualne zamówienia klientów. Następnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie reklam na plandekach i bannerach.

Aktualnie nasze możliwości w zakresie produkcji plandek i reklamy są bardzo duże. Posiadamy trzy duże klimatyzowane hale produkcyjne o powierzchni 700m2 z utwardzonym placem manewrowym.

Zastosowanie najnowszej technologii zgrzewania – zgrzewarką WCZ o wysokiej częstotliwości pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktów: plandek, kotar, hal namiotowych i indywidualnych zleceń klientów.

W procesie produkcji używamy materiałów najlepszej jakości, również z certyfikatem niepalności.

Plandeki samochodowe pełnią nie tylko funkcję ochronną – dzięki możliwości umieszczenia na nich dowolnego nadruku mogą one służyć jako elementy systemu identyfikacji wizualnej firmy. Nowoczesne metody druku sprawiają, że napisy i logo na naszych okryciach są doskonale widoczne, szczegółowe, a co najważniejsze, nie blakną i nie wycierają się z biegiem czasu. Plandeki reklamowe z powodzeniem wykorzystywane są praktycznie w każdej branży i charakteryzują się dużą skutecznością – oznakowane w ten sposób auta rzucają się w oczy i zapewniają firmie rozpoznawalność.