Reklama jest idealną formą komunikacji z potencjalnym klientem i przekazania mu zgodnie z założeniami marki informacji o ich produkcie/usłudze. Dobrze przemyślana i stworzona kampania jest pewnikiem zwiększenia zainteresowania, a ostatecznie kupna. Projektujemy i tworzymy reklamy na rynek już od 20 lat. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w celu zwiększenia widoczności swojej marki.

Wydruki wielkoformatowe

Dzięki wykorzystaniu technologii solventowej oraz UV jesteśmy w stanie wykonać wydruk w dowolnym formacie. Drukujemy na materiałach plandekowych, siatkach, foliach, papierze a także na szkle, płytach PCV, MDF i innych. Nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością druku i odpornością na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom laminatem płynnym lub foliowym kolory na długo zachowują swoją intensywność.

Banery / tablice

Baner reklamowy jest najpopularniejszą formą reklamy. Nadruk wykonany jest na specjalnej plandece, wzmacnianej po krawędzi zgrzewem i wykończonej metalowymi oczkami bądź tunelem. Montaż banerów jest nieskomplikowany i możliwy niemal w każdej przestrzeni. Na równi z banerami dużym zainteresowaniem cieszą się również tablice informacyjne drukowane w technologii UV. Tablice drukujemy bezpośrednio na materiałach twardych typu dibond, pcv.

Oklejanie samochodów

Reklama na samochód to obecnie bardzo popularna forma reklamy wybierana w wielu wariantach: od prostych napisów po aplikację na całym pojeździe. Barwne wydruki i dobrze wykonany projekt umożliwiają rozpoznawalność Państwa firmie i pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów. Oznakowane auta sprawdzają się w każdej branży: od budowlanych przez handlowców po dostawców wielkogabarytowych.

Produkcja reklam

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje między innymi produkcję reklam zewnętrznych i wewnętrznych, tworzenie identyfikacji wizualnej nowych marek oraz rebranding istniejących logotypów. W ramach usług wykonujemy również szyldy, litery blokowe 3D, kasetony świetlne, szkła drukowane, tapety ścienne i inne.