Produkcja reklam

Choć w obecnych czasach duża część przedsiębiorców przenosi swój biznes do wirtualnego świata, tradycyjna forma reklama nadal silnie oddziałuje na konsumentów. Poniżej prezentujemy dziedziny reklamy jaką zajmuje się nasza firma.

Projektowanie

Nasz doświadczony dział graficzny jest w stanie stworzyć projekt dostosowany do potrzeb rynkowych jak i indywidualnych. Stworzenie własnej niepowtarzalnej marki jest ważnym elementem rozwoju firmy. Możemy zaprojektować dla ciebie logo i całą resztę materiałów reklamowych. Staramy się łączyć nasze doświadczenie w branży z wizją klienta. Wszystkie projekty graficzne możemy na miejscu wydrukować przy pomocy naszego parku maszynowego.

Tapety, obrazy

Jesteśmy w stanie wydrukować na tapecie czy płótnie każdy obraz. Posiadamy wykupione konta w bankach zdjęć, dlatego wybranie niepowtarzalnego zdjęci w doskonałej jakości nie stanowi problemu. Możemy wydrukować także Twoje zdjęcia przesłane do nas w odpowiedniej rozdzielczości. Wspólnie możemy zaprojektować dowolny pomysł jaki przyjdzie Ci tylko do głowy.

Wizytowki, ulotki, plakaty

Podstawowa forma reklamy papierowej są wizytówki i ulotki. To one są pierwszym łącznikiem klienta z firmą. W swej małej formie zawierają niezbędne informacje prezentujące główne aspekty działalności. Doskonałym uzupełnieniem małych form jest odrobinę większa, a mianowicie plakat. Może doskonale pokazywać czasowe promocje lub zmiany w firmie.

Naklejki

Aby zapewnić kompleksowość usług naszej firmy oferujemy produkcję naklejek samoprzylepnych ciętych po obrysie lub drukowanych na folii magnetycznych. W zależności od potrzeb klienta mogą to być wytrzymałe etykiety na wykonywane artykuły, nalepki promocyjne, witryny automatów czy informacyjne.

Witryny sklepowe

Zapewniamy kompleksowe wykonanie od projektu po druk i montaż reklamy. Oklejamy witryny sklepowe, okna, drzwi oraz różnego rodzaju przeszklenia – od symbolicznych godzin otwarcia, po aranżacje całych witryn. Do naszej pracy stosujemy pełny wachlaż folii: ploterową, owv, transparentną, szronioną szczystko aby zapewnić atrakcyjną formę zewnętrzną firmy.

Kasetony, litery 3d

Szukasz atrakcyjnej formy reklamy? Zdecyduj się na oferowane przez naszą formę kasetony świetlne i litery 3D. Litery blokowe mają szerokie zastosowanie. Mogą być montowane za pomocą kleju lub wkrętów, bezpośrednio na elewacji budynku, wewnątrz pomieszczeń biurowych, a także jako wolnostojąca konstrukcja pod siedzibą firmy. Tworzymy dowolne wzory, oparte na przesłanym przez klienta projekcie oraz indywidualnych oczekiwaniach.

Montaż reklam

Produkcja różnego rodzaju sposobów promocji firm to główny element naszej oferty. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy również profesjonalny montaż reklam – banerów, kasetonów, liter blokowych czy tablic. Zapewniamy możliwie najszybszy czas realizacji.