Plandeki na przyczepy

Trwałe materiały

Wytrzymała i nieprzepuszczalna powłoka nie tylko doskonale ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również zamaskuje zawartość przyczepy. Dodatkowym zabezpieczeniem jest trwały i solidny system mocowania – dzięki niemu okrycie będzie ściśle przylegać do przyczepy i utrudni dostęp do ładunku osobom nieupoważnionym. W razie potrzemy na czas załadunku bądź rozładunku plandekę z łatwością można zdemontować i zamontować ponownie.

Indywidualna reklama

Plandeki na przyczepy są rozwiązaniem nie tylko funkcjonalnym ,ale również estetycznym. Możemy wykonać plandekę w dowolnym kolorze lub nanieść nadruk z grafiką, dzięki któremu będzie ona pełniła rolę mobilnej reklamy. Materiał, z którego wykonujemy okrycia jest odporny na działanie deszczu i śniegu a także niekłopotliwy w utrzymaniu czystości. Dzięki temu plandeka na długo zachowa swój atrakcyjny wygląd.

Niestandardowe projekty

Plandeki na przyczepy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie idealnie dopasować materiał do pojazdu, niezależnie od jego wielkości i kształtu. Realizujemy nietypowe zlecenia zgodnie z wytycznymi klienta oraz jego oczekiwaniami.