Oklejanie samochodów

Auta firmowe mogą pełnić nie tylko funkcję środka transportu. Przygotowane w odpowiedni sposób sprawdzą się jako reklama zewnętrzna i wpłyną pozytywnie na wizerunek firmy wśród potencjalnych klientów. Oklejanie samochodów służbowych to bardzo skuteczny sposób na rozpowszechnienie firmy/marki i dotarcie z reklamą w nowe obszary. Samochody oklejamy częściowo jak również w całości. Jednocześnie nasze usługi świadczymy z poszanowaniem aktualnych przepisów ruchu drogowego, dotyczących bezpiecznej widoczności.

Reklama z foli ploterowej

Jest to reklama wykonana z samoprzylepnej folii ploterowej wyciętej przy pomocy plotera tnącego. Naklejka taka, ze względu na proces produkcji jest zazwyczaj jednokolorowa ( każdy następny kolor trzeba niezależnie wyciąć i dopasować).Naklejka jest wzorem wyciętym z wybranego koloru folii tzn. nie posiada tła i nie posiada warstwy zewnętrznej. Folie ploterowe są foliami barwionymi w masie, czyli np. folia czerwona jest czerwona również od strony kleju.

Reklama drukowana

Grafika drukowana gwarantuje idealne odwzorowanie szaty graficznej z wykorzystaniem zdjęć i przejść tonalnych. Tu stosujemy folie samochodowe, które dają gwarancję wieloletniej trwałości. Standardowo drukujemy na foliach polimerowych, a także wylewanych, które są niezwykle elastyczne i rozciągliwe. Taka struktura folii pozwala na oklejenie karoserii i powierzchni auta z głębokimi przetłoczeniami.

Reklama mieszana

Jest połączeniem reklamy z folii ploterowej z elementami drukowanymi na folii wylewanej. Stanowi wyważony kompromis pomiędzy ceną a wizualnym efektem końcowym spójnej reklamy.

Do oklejenia samochodów używamy różnego rodzaju folii samoprzylepnych, które dobierane są w zależności od oklejanego kształtu, oraz czasu samej ekspozycji. Podstawowy podział wygląda następująco:

Folia polimerowa to materiał przeznaczony na średnio oraz długookresowe aplikacje od 5-7 lat. Podstawową zaletą folii jest jej większa elastyczność, która pozwala wykleić niewielkie przetłoczenia na karoserii samochodu.

Folia OWV ( One Way Vision) jest materiałem do zastosowań na szyby jednostronnie przepuszczającym światło. Od zewnątrz samochodu widzimy nadrukowaną grafikę, od środka mamy normalną lekko przyciemnioną widoczność.

Folia wylewana to najwyższy gatunek folii. Dedykowana jest do oklejania całej powierzchni grafiką reklamową lub w celu zmiany koloru auta. Dzięki swojej elastyczności doskonale dostosowuje się do obłych kształtów karoserii oraz przetłoczeń.