Plandeki na altany / zadaszenia

Zabudowa z plandeki

Dzięki wygodnemu i solidnemu systemowi mocowania bez wysiłku można wzbogacić konstrukcję altany o ściany z nieprzepuszczalnego materiału , które skutecznie osłonią od niesprzyjających warunków pogodowych i zapewnią wewnątrz przytulną i intymną atmosferę. Wymiary stelaża nie są dla nas żadną przeszkodą – wystarczy dobrze zmierzyć altanę, a my stworzymy dla niej idealnie dopasowaną, również pod względem kolorystycznym osłonę. W razie potrzeby ścianki plandekowe będzie można podwinąć dzięki specjalnym zaczepom lub zdemontować. Utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Zadaszenia z plandeki

Zadaszenie osłania przed deszczem, zdarza się jednak , że przy mocniejszym wietrze woda i tak dostaje się do środka. Sprawdzonym sposobem, aby temu zapobiec będą oferowane przez naszą Firmę spod Lublina wytrzymałe plandeki na altany, wiaty, kontenery etc. Oferujemy również możliwość umieszczenia na plandekach / osłonach dowolnych nadruków. Z takich rozwiązań z powodzeniem korzystają restauracje i kawiarnie, które miejsca dla gości oferują na zewnątrz lokalu w tzw. ogródkach letnich.

Trwałe materiały

Nasze plandeki / osłony można również zastosować w celu zabezpieczenia konstrukcji na czas/ sezon kiedy nie są one wykorzystywane. Dzięki grubej i nieprzemakalnej powłoce będą stwarzały doskonałą ochronę przed jesiennymi słotami czy śniegiem jak również przed dostępem nieupoważnionych osób.