Najwięcej miejsca w ofercie naszej firmy z siedzibą w Świdniku koło Lublina zajmują zdecydowanie plandeki na zamówienie. Dedykowane są do wszystkich typów samochodów ciężarowych, przyczepek i hal namiotowych. Jako producent plandek zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, oferując fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań. Oferowane przez nas produkty wykonane są z niezwykle trwałych tworzyw syntetycznych, odpornych na wodę, mróz, nadmierne nasłonecznienie.

Plandeki na samochody

Jesteśmy w stanie wykonać plandekę na każdy wymiar. Korzystamy z tkanin najwyższej jakości , gwarantujemy szeroki wybór kolorów i gramatur. W celu zabezpieczenia przed przecięciem bądź włamaniem możemy dodatkowo wzmocnić strukturę okrycia. Polega ona na wtopieniu stalowej taśmy w materiał PCV, co czyni plandekę odporną na niepożądane działania z zewnątrz.

Plandeki na przyczepy

Plandeki znajdują swoje zastosowanie również w przyczepkach samochodowych: chronią towar przed kurzem i wilgocią oraz zabezpieczają przed kradzieżą. Powierzchnia plandeki może również posłużyć jako nośnik reklamy. Nasza firma podejmie się wykonania dowolnej grafiki, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Plandeki na altany / zadaszenia

Dzięki wygodnym i solidnym systemom mocowań możemy wzbogacić dowolną konstrukcję o ściany z nieprzepuszczalnego materiału, które skutecznie osłonią przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi i zapewnią wewnątrz przytulną atmosferę. Po dokładnym zwymiarowaniu stelaża jesteśmy w stanie wykonać idealnie dopasowaną plandekę, również pod względem kolorystycznym. Na życzenie klienta wykonamy osłonę lub jej część z grubej, przeźroczystej folii, która doświetli wnętrze i stworzy przyjemny klimat. Zabezpieczone w ten sposób przestrzenie mogą być użytkowane przez cały rok.

Plandeki na hale namiotowe

W miejscach, gdzie pojawia się potrzeba posiadania zamkniętej przestrzeni, pomocne będą hale namiotowe. Można je sprawnie zamontować i złożyć, dzięki temu mają szerokie spektrum zastosowań. Sprawdzają się na imprezach plenerowych i festynach. W firmach stanowią dodatkową powierzchnię magazynową a prywatnie pełnią rolę wiaty bądź pomieszczenia gospodarczego. Plandeka na tego typu konstrukcjach będzie idealnym zabezpieczeniem przed śniegiem, deszczem bądź nasłonecznieniem.

Naprawa i serwis plandek

Jako doświadczony producent plandek dołożymy wszelkich starań, aby usunąć uszkodzenie i przywrócić okryciu dawną świetność. Jesteśmy w stanie sprawnie załatać przecięcie, ale również wzmocnić strukturę materiału przy pomocy precyzyjnych zgrzewów. Posiadamy kompleksowy osprzęt niezbędny do wykonania bądź naprawy plandek.

Inne wyroby plandekowe

Z materiału plandekowego wykonujemy również niestandardowe zamówienia takie jak: płachty różnego przeznaczenia, pokrowce na łodzie, kotary, baseny, taśmociągi do maszyn rolniczych, maty dezynfekujące itp. Powyższe produkty dostępne są w pełnej gamie kolorów.