Plandeki na samochody

Trwałe materiały

Przewożenie towarów lub wykorzystywanego w pracy sprzętu wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Tworzone przez naszą firmę z okolic Lublina plandeki na samochody doskonale osłonią każdy ładunek przed śniegiem, deszczem oraz uporczywym wiatrem, a także ochronią go przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Produkujemy je z wytrzymałych materiałów, które gwarantują im wieloletnią żywotność. Nasze wyroby wyposażamy również w wygodne systemy mocujące, dzięki którym nie obsuwają się one i zawsze pozostają na swoim miejscu. Mimo swojej solidności, taka forma zabudowy samochodu jest lekka i nie obciąża pojazdu, umożliwia również załadunek z kilku stron jednocześnie.

Indywidualna reklama

Plandeki samochodowe pełnią nie tylko funkcję ochronną – dzięki możliwości umieszczenia na nich dowolnego nadruku mogą one służyć jako elementy systemu identyfikacji wizualnej firmy. Nowoczesne metody druku sprawiają, że napisy i logo na naszych okryciach są doskonale widoczne, szczegółowe, a co najważniejsze, nie blakną i nie wycierają się z biegiem czasu. Plandeki reklamowe z powodzeniem wykorzystywane są praktycznie w każdej branży i charakteryzują się dużą skutecznością – oznakowane w ten sposób auta rzucają się w oczy i zapewniają firmie rozpoznawalność.

Bezpieczeństwo w podróży

Plandeki na samochody jesteśmy w stanie stworzyć na dowolny wymiar i w wybranym przez klienta kolorze, dzięki czemu dokładne dopasowanie ich do pojazdu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. W celu dodatkowego zabezpieczenia przed przecięciem lub włamaniem możemy dodatkowo wzmocnić strukturę okrycia. Polegającą na wtopieniu stalowej taśmy w materiał PVC, co czyni plandekę odporną na działania niepożądane np. przecięcia czy kradzieże.